Armitage RP

Oficjalne forum serwera Gothic Multiplayer - Armitage RP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-09-07 21:31:43

Sqroo

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 21
Punktów :   

Szukamy lidera!

Z dniem dzisiejszym (07.09.2012) ogłaszam, że jest poszukiwany lider dla Orków. Nie jest to bardzo trudne, wystarczy wypełnić podany poniżej wzór i wstawić go w nowym temacie, w dziale orków z nazwą tematu - Podanie.

Kod:

Nick postaci:
Twoje doświadczenie w RP:
Opis, albo historia postaci: (liczę na kreatywność)
Dlaczego Ty?:

Termin zakończenia rekrutacji nie zostanie jeszcze podany, ze względu na to, iż nie jest podany oficjalny start serwera. Zapraszam do składania podań!


Lord Ortis - Dowódca Armii stacjonującej w portowym mieście, Khorinis.

Offline

 

#2 2012-09-08 23:12:52

Sauron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 7
Punktów :   

Re: Szukamy lidera!

Nick postaci:Sauron
Twoje doświadczenie w RP: Duże 9/10 gram od początku GMP i grałem na serwie RP na SAMP
Opis, albo historia postaci: (liczę na kreatywność) Ork Sauron był jednym z najlepszych orków na wyspach południowych gdzie przebywał z grupkami młodych orków takich jak on na tej wyspie.Miał na sobie pancerz i miecz.Ich celem było podbicie zamku Nuriego był on ufortyfikowanym zamkiem składał się z kuszników. 1 z ludzi Nuriego okazał się zdrajcą i otworzył bramę. Orkowie błyskawicznie wykorzystali moment i zabili Nuriego i jego ludzi. Orkowie przejeli zamek a na dowódce Orkowie uznali Saurona tak zaczęła się jego orkowa histioria.
Dlaczego Ty?:Jestem ogarnięty ogarniam rp ooc i ic moge być na serwie często i moge ogarniać graczy którzy nie znają zasad RP

Offline

 

#3 2012-09-09 10:29:45

Sqroo

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 21
Punktów :   

Re: Szukamy lidera!

Sauron, dostajesz się na próbę. W propozycjach możesz złożyć temat o jakieś klasy dla orków, bo aktualnie jest ich mało i są mało urozmaicone. Do tego najlepiej będzie, jeśli Wasza rozgrywka toczyć się będzie przed wejściem do Przełęczy Khorinis. Jest jeden problem, na razie nie mamy tam jeszcze dodanych obiektów. Ja nie jestem w obiektach zbyt obczajony, więc najlepiej by dla Ciebie było, gdybyś znalazł kogoś kto się na tym zna, zrobił bo Orką obóz i dał mi go, a ja wrzucę to na serwer.


Lord Ortis - Dowódca Armii stacjonującej w portowym mieście, Khorinis.

Offline

 

#4 2012-09-09 14:59:13

Bezimienny

Moderator

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: Szukamy lidera!

Sauron jest ogarniety ja z nim na Wojnie gralem


Herszt Bandytow-Jesper

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kmorhen.pun.pl www.elfanespaniol.pun.pl www.grachaotic.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.animony.pun.pl